Jak Uprawiać Marihuanę Używając Wiaderek Kosmicznych

Potrzebny czas: 2 godziny.

Czy wiesz, że wiele osób, które otrzymały karty medyczne, mogą również uprawiać w domu? Jeśli stan zalegalizował domową uprawę dla pacjentów, jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

  1. Co to są Space Buckets?

    Rozwiązanie do uprawy marihuany w domu dla posiadaczy kart medycznych, którzy nie mają miejsca na dużą instalację. Ułóż wiadra w stos i stwórz idealne środowisko do uprawy marihuany w domu z powodzeniem. Również światło używane wewnątrz nich nazywane jest UFO. Jest to rodzaj światła LED do uprawy. Więc może kosmici są w to zamieszani.

  2. Ile kosztują kosmiczne wiadra?

    To zależy od rozmiaru. Wystarczy zajrzeć do internetu i można znaleźć kompletne zestawy kosmicznych wiaderek już od 100 dolarów za zestaw 6 galonów. Zestawy z kilkoma wiadrami zaczynają się od około 300 dolarów.

  3. Czym różni się kubeł przestrzenny od zwykłego kubła do uprawy marihuany?

    Struktura kubła kosmicznego optymalizuje temperaturę i warunki glebowe, aby rośliny konopi mogły się rozwijać. Średnie plony z rośliny przy użyciu space bucket to 1-2 uncje na roślinę. Jedną z zalet konstrukcji jest to, że pomaga utrzymać lampę z uszkodzenia coli, jak roślina rośnie. I to może być łatwo rozszerzony w wysokości przez dodanie więcej pionowych wiader.

Po Kanada została federalnie zalegalizowana, miałem okazję zwiedzić set-up w domu przyjaciela piwnicy. Cannabis Act w Kanadzie (federalnie zalegalizowana) pozwala na cztery rośliny na gospodarstwo domowe. W niektórych zalegalizowanych stanach w Ameryce, limit roślin jest przydzielany na osobę mieszkającą w domu. Dorośli z kartami medycznymi.

Co widziałem w jej piwnicy był rodzaj bałaganu. Obejrzała kilka filmów na YouTube o domowej uprawie i kupiła wersję "Growing Weed for Dummies" z instrukcjami krok po kroku.

Zdecydowałem, że nigdy nie będę próbował domowej uprawy. Wyglądało to na zbyt skomplikowane w porównaniu z wizytą w lokalnej poradni. Ale dla wielu pacjentów, którzy nie mają czarnego kciuka i mieszkają daleko od poradni, jest to pociągające.

Pomijając koszty i komplikacje związane z instalacją i sprzętem, musisz to zrobić. Jeśli badaliście, jak skutecznie uprawiać w domu, być może słyszeliście o Space Buckets. Jest to nowy i bardzo ekonomiczny sposób na uprawę konopi w domu. I nawet jeśli masz "czarny kciuk", Space Bucket pomoże ci uzyskać lepsze rezultaty.

Czego potrzebują rośliny marihuany, aby rosnąć?

W przeciwieństwie do hodowli medycznej marihuany z ogromnymi szklarniami i najnowocześniejszą technologią, domowa uprawa może być o wiele mniej skomplikowana. I nie tak droga. Jest kilka podstawowych rzeczy, których potrzebuje odporna roślina marihuany, aby dobrze się rozwijać. Nie daj się zwieść nazwie "trawka". Konopie to wybredna roślina, której opanowanie w zakresie uprawy może zająć trochę czasu.

Po pierwsze, porozmawiajmy o wilgotności. To jest miejsce, gdzie większość początkujących hodowców ma prawdziwy problem. Ludzie się pocą, ale rośliny transpirują wodę i składniki odżywcze w wyższych temperaturach. A wraz ze wzrostem wilgotnego środowiska pojawiają się problemy, takie jak czarna pleśń, pleśń, a nawet robaki. Idealny zakres wilgotności dla roślin konopi, aby dobrze się rozwijać, wynosi od 40% do 50%. Na tym poziomie, rośliny konopi mogą oprzeć się lub zwalczyć pleśń, pleśń i inne zagrożenia.

Nadmierne podlewanie roślin jest jednym z błędów, które popełnia większość początkujących hodowców. Jest to akt miłości, nie chcesz, aby roślina wyschła. Ale niektóre z oznak nadmiernego podlewania obejmują plamy na liściach, brązowienie liści, opadanie i brak tlenu w strukturze korzeniowej rośliny. Nadmierne podlewanie może być również mylone ze stresem świetlnym lub lampowym, który powoduje takie same plamki na liściach.

Jakie są korzyści z używania kubłów przestrzennych do domowej uprawy marihuany?

Czy nazywamy je "kosmicznymi wiadrami", ponieważ przypominają coś pozaziemskiego? Nie do końca. Termin "kosmiczne wiaderko" jest ukłonem w stronę niewielkiej przestrzeni, która jest potrzebna. Jeśli posiadasz własny dom, możesz mieć piwnicę lub pokój w garażu, który możesz poświęcić na uprawę. Ale co, jeśli mieszkasz w mieszkaniu lub małym condo?

Jeśli mieszkasz w małym mieszkaniu z balkonem, możesz pomyśleć, że jest to idealne miejsce do uprawy na zewnątrz. Problem polega na tym, że większość stanów, które zalegalizowały domową uprawę dla posiadaczy kart medycznych, ma ważne ograniczenie prawne. Twoje rośliny marihuany nie mogą być w miejscu, które nie jest chronione lub zabezpieczone przed kradzieżą (lub dostępem nieletnich). I nie możesz uprawiać konopi w miejscu widocznym dla publiczności.

To wybija pomysł balkonu z kontrowersji. Wiadro kosmiczne, jednak, może zmieścić się w rogu. Można również przekształcić małą szafę w oficjalnym "pokoju do uprawy", instalując kilka kubełków przestrzeni. Nie martw się o podłodze. Wiadra kosmiczne są przeznaczone do połowu i recyklingu wody.

Kontrola klimatu jest krytyczna dla produkcji marihuany. Jest to bardzo ewoluowała roślina, i preferuje subtropikalne środowisko. To może być łatwiejsze do zrobienia z odkrytą szklarnią w miesiącach letnich. Ale jeśli mieszkasz w zimnym lub umiarkowanym klimacie, musisz kontrolować warunki takie jak ciepło i wilgotność dla swoich sadzonek. Kubełek przestrzenny umożliwia precyzyjną kontrolę środowiska.

31 marca 2021

dr. Robert Grządziel

Od 20 lat pracujący jako neurofarmakolog, mieszka w Sosnowcu